Ten Points

Ten Points

Společnost, která stojí za značkou Ten Points byla založena v Norrtälje blízko Stockholmu v roce 1983. Vůbec první kolekce nesoucí logo Ten Points byla představena o dva roky později. Kolekce zaznamenala takový úspěch, že se po této obuvi přejmenovala celá společnost a zaměřila se na vlastní verzi švédského stylu. Vize byla (a stále je) velmi jednoduchá: vytvořit kvalitní boty, které přinášejí nositeli jedinečný pocit.

První roky byly ve znamení tvrdé práce, hledání správných výrobců po celé Evropě, stejně jako hledání prodejců, kteří budou mít odvahu prodávat novou značku. Jakmile se značka na trhu zavedla, dostala ještě rafinovanější módní směr. Rozhodla se vystoupit z proudu a stala se postupně ráznější.

Dnes značka Ten Points znamená kvalitní boty s moderním švédským designem a komfortem. Patří jednoznačně k nejprodávanějším skandinávským značkám obuvi a je zastoupena ve Švédsku, Finsku, Dánsku, Norsku, Německu, Rakousku, Velké Británii, Rusku, České republice, Estonsku a mnoha dalších zemích.

Produkty značky


Litujeme, ale v této kategorii není žádné zboží.