Kennel & Schmenger

Kennel & Schmenger

Kennel & Schmenger je továrna na boty, kterou založili v obuvnické metropoli Německa, ve městě Pirmasens, roku 1918. Výrobu otevřeli v malé hale a dnes je Kennel & Schmenger jedním z předních výrobců mezinárodní obuvnické módy a módních doplňků.
Kennel & Schmenger zpracovává výhradně vysoce kvalitní kůže. Tyto kůže jsou dodávány nejlepšími italskými koželužnami. Zásobují i takové výrobce jako je Prada, Gucci, Dior a jiné významné designery.
Designeři Kennel & Schmenger neustále cestují a hledají nejnovější moderní trendy v módních metropolích (Paříž, Milán, New York, Londýn). Inspirují se nejen módou, ale i architekturou a nábytkem. Jen tak můžou co nejpřesněji do svých produktů promítnout aktuální módní trendy.

Kolekce Kennel & Schmenger je velice rozmanitá, technicky ani opticky nezná hranice. Je však vždy striktně orientována na ženy, které mají styl a vysoké nároky na kvalitu a pohodlí. V našem obchodě najdete širokou škálu modelů, které Vás uchvátí nejen designem, ale i neobyčejným pohodlím.