Högl

Högl

Značka Högl je jednou z největších rakouských obuvnických společností, která směle konkuruje německým, španělským či italským výrobcům obuvi. O tom svědčí i fakt, že tato společnost je zastoupena ve více jak 30 zemích světa a výjimkou není ani Česká republika.

Mezinárodně úspěšný rakouský výrobce kvalitní obuvi Högl spojuje cit pro aktuální trendy s maximálním pohodlím při nošení a celkovém užívání výrobků značky Högl. Výsledky jsou více než přesvědčivé. Jedinečný prožitek z elegantní a luxusní obuvi, kabelek a dalších doplňků.
Více než sedmdesátiletá tradice výroby obuvi, využití nejmodernějších technologií výroby, pečlivě vybrané materiály a vynikající ševcovské řemeslo. Právě tím se pyšní obuv a kabelky s hrdě vyhlížejícím logem Högl.

Högl klade důraz na styl svého majitele a jedinečně kopíruje jeho styl a náladu. Měkký svršek, lehká a flexibilní podešev a speciální softline vyměkčení obuvi. Přestože krásné boty jsou komplimentem ženě, která je nosí, vzhled není jedinou podmínkou výběru obuvi. Správná obuv musí pohladit nejen na duši, ale především musí být pohodlná a příjemná. Zde jsou ukryty hlavní přednosti obuvi Högl.

Rakouský výrobce kvalitní obuvi nabízí především velmi pohodlné baleríny, elegantní mokasíny a polobotky, stylové sandály a pantofle a samotným vrcholem jsou luxusně vyhlížející lodičky a kozačky.

 

Přednosti obuvi Högl

Předností kvalitní rakouské obuvi Högl je celá řada, proto zde naleznete jen několik nejvýznamnějších.


Přírodní materiály - Při výběru materiálů pro výrobu obuvi klade tento výrobce maximální důraz na kvalitu. Téměř celá kolekce obuvi je zhotovena z přírodních kůží té nejvyšší kvality. Dbá se především na strukturu a povrchovou úpravu, při které se využívají kvalitní barvy a laky pro stálost vzhledu.

Skvělý design - Ve spolupráci s předními módními výrobci vzniká obuv, která hledá jen velmi těžko konkurenci. Značka Högl je synonymem luxusu a precizního zpracování. Poměrně umírněný design zaručuje nadčasovost a trend i v následujících letech. Rozhodně se nejedná o obuv, která by po sezóně ztratila na své atraktivitě nebo vlastnostech.

Pohodlí - Díky vyměkčeným stélkám a použitím měkkých kůží se obuv již po prvním nošení skvěle přizpůsobí vašemu chodidlu. Díky této vlastnosti nabízí maximální komfort a praktičnost zároveň.

Nezaměnitelnost - Obuv Högl je díky svému vzhledu nezaměnitelná. Charakteristickým znakem je červený čtvereček v patě a líbivá podrážka obuvi. Tím samozřejmě přednosti nejsou ani zdaleka vyčerpány. Vyzkoušejte sami tuto obuv a objevte další.

Náš obchod nabízí širokou kolekci značky Högl, která byla pečlivě vybírána tak, aby odpovídala nejnovějším módním trendům. Jako jedni z mála v České republice Vám pro letošní sezónu jaro/léto 2014 nabízíme i obuv od světoznámého návrháře Maria Guida Kretschmera, který ve spolupráci se značkou Högl vytvořil limitovanou edici, která opravdu stojí za to.

Produkty značky