Gerry Weber

Gerry Weber

Cesta k úspěchu této výjimečné značky GERRY WEBER začala už roku 1973. Na trh přišla s vizí spojit módu, životní styl a zkušenost. Téměř 40 let inspiruje ženy na celém světě a je značkou, která ovlivňuje trendy v oblékání a v módních doplňcích.

S více jak 560 módními obchody GERRY WEBER a 2400 prodejními místy v 62 zemích světa patří GERRY WEBER International AG mezi nejznámější a nejúspěšnější německé módní a lifestylové společnosti.
GERRY WEBER poskytuje nejvyšší úroveň módy a vyhraněný životní postoj: mající jasnou představu o svém zákazníkovi, GERRY WEBER otevírá nové možnosti bez toho, aby ztratila svůj styl, vždy moderní a sofistikovaná.
GERRY WEBER je dynamická lifestylová značka – vzrušující, moderní, vysoce kvalitní a neodolatelně ženská.

GERRY WEBER je synonymem pro životní styl, který implementuje trendy a důvěru ve styl, je to skutečný mistr hry detailů, který vždy prezentuje vzhled s opravdovým smyslem pro zvýraznění vaší osobnosti.

SHOE REPUBLIC vám jako první v České republice přináší ucelenou kolekci kabelek GERRY WEBER. Kolekce dámských kabelek GERRY WEBER má dvě základní linie – BASIC a FASHION. Obě dvě linie jsou vyrobené z vysoce kvalitních, převážně kožených materiálů. V našem obchodě najdete desítky modelů kabelek této značky v nejrůznějších barevných variacích.

Produkty značky


Litujeme, ale v této kategorii není žádné zboží.