El Naturalista

El Naturalista

El Naturalista je mezinárodně uznávaná obuvnická firma pocházející původně z oblasti La Rioja, Španělsko. Nanejvýš úrodná a výnosná oblast je zvláště známá svými obuvnickými dějinami a je postavena na zdravé rovnováze tradice a trendové módy. El Naturalista sleduje vlastní filozofii odvolávající se na člověka a životní prostředí. Symbol "žabka" reprezentuje plodnost, požitek a radost z jednoduchých věcí života. Inspirací návrhářů je sen o lepším světě.

Obuv je vyrobená z nejkvalitnějších kožených materiálů vyznačující se sytými přírodními barvami. Podešve jsou vyrobené ze směsi přírodního kaučuku a korku. Neobvyklá forma podešví, svršků a barev dělá obuv El Naturalista jedinečnou a exkluzivní.

"Naturalisté" si všímají všeho, co je obklopuje, cestují po světě a nechávají se inspirovat jeho strukturou, barvami a liniemi, nedbajíce jejich původu nebo kultury, chtějí ukázat světu i jiné cesty - zejména život žít a vychutnávat.

Život "naturalisty" je inspirován samotným žitím, a to vysvětluje, proč firma El Naturalista vyvíjí boty, ve kterých můžete životem projít úctyplně.

Produkty značky


Litujeme, ale v této kategorii není žádné zboží.