W6Z-6869C1 blush

W6Z-6869C1 blush

Pikolinos

Dostupné velikosti:  36 ; 38 ; 39 ; 40 ; 41


Jak objednat boty? Opište název produktu nad červenou linkou a napište nám vaši velikost. Dále už jen potřebujeme znát doručovací adresu, telefonní kontakt, jméno a příjmení.

Tyto informace můžete poslat emailem info@shoerepublic.cz nebo přes náš facebook, případně sms zprávou na číslo 725 012 182. Platba je možná pouze kartou na místě.


Pikolinos je rodinnou španělskou firmou, která byla založena v roce 1984. Filozofie značky spočívá ve vysoké kvalitě produktů i služeb a unikátním designu. Obuv a kožená galanterie se vyznačuje kvalitním dílenským zpracováním s velkým podílem ruční práce. V neposlední řadě je Pikolinos společensky odpovědnou firmou, která se zavazuje k ochraně životního prostředí, a proto na všech úrovních řízení a výrobních procesů vyvíjí snahu mít minimální dopad na přírodu. Zároveň se zaměřuje na poskytování pomoci a spolupráce prostřednictvím různých sociálních, kulturních a sportovních projektů s cílem vytvořit více příležitostí pro všechny. Prostřednictvím nadace zakladatele Juana Perána spolupracuje s více než 70 nevládními organizacemi. Nejvýznamnější iniciativou je projekt Maasai.

3 390 Kč