1107896 Mrt

1107896 Mrt

UGG

Dostupné velikosti:  37 ; 38 ; 39 ; 40


Jak objednat boty? Opište název produktu nad červenou linkou a napište nám vaši velikost. Dále už jen potřebujeme znát doručovací adresu, telefonní kontakt, jméno a příjmení.

Tyto informace můžete poslat emailem info@shoerepublic.cz nebo přes náš facebook, případně sms zprávou na číslo 725 012 182. Platba je možná pouze kartou na místě.


Jedni si bez nich svůj botník nedokáží vůbec představit, druzí je považují za vrchol nevkusu. Jedno je však jasné, boty značky UGG Australia dobyly svět, jsou neuvěřitelně pohodlné, zeštíhlují ženskou siluetu.

Přestože tyto pohodlné boty vycházejí z tradičního obutí australských a novozélandských farmářů, svou popularitu získali až na začátku 70. let, kdy je obuli surfaři mezi koupáním v zimním období. Snadno se nazouvaly a daly se nosit i bez ponožek a absorbovaly tekutinu z vlhkých chodidel, čímž udržovaly nohy v teple.

Později k nim byla připevněna gumová podrážka a mladí Australané je začali nosit i mimo pláž. Získaly rebelskou reputaci. Dívky nosily boty UGG svých partnerů, aby ukázali, že jsou polovinou stylového páru.

V 90. letech propukl opravdový světový boom díky herečce Pamele Anderson. Ta je nosila mezi natáčením populárního televizního seriálu Pobřežní hlídka.

 

2 290 Kč